Firma Carlsson Drewno Sp. z o.o. oferuje wysokiej jakości szwedzkie drewno konstrukcyjne pochodzące z renomowanych skandynawskich tartaków. Dbałość o klienta i jego zadowolenie jest naszym podstawowym celem dlatego szczególny nacisk kładziemy na jakość oferowanych przez nas produktów wśród których są m.in. łaty, kontrłaty, deski konstrukcyjne, elewacyjne, boazeryjne, tarasowe, podłogowe.

Ogromne doświadczenie, na rynkach zagranicznych pozwala nam na zaoferowanie najwyższej jakości wyrobów w atrakcyjnych cenach.

www.carlssondrewno.pl

Firma SKANDOM powstała w wyniku wieloletniego doświadczenia przy wykonywaniu domów w technologii drewnianej szkieletowej w Szwecji oraz Norwegii. Wyróżnia nas wysoka jakość oferowanych usług oraz pełne wsparcie na każdym etapie inwestycyjnym. Oferujemy budowę domów w technologii drewnianej szkieletowej oraz sprzedaż gotowych domów. Nasze usługi charakteryzuje SZYBKOŚĆ, DOKŁADNOŚĆ i PROFESJONALIZM. Nasze domy w całości wykonywane są w technologii SKANDYNAWSKIEJ na materiałach ze SZWECJI; Materiały i szwedzką technologię charakteryzuje niebywała JAKOŚĆ w stosunku do rozwiązań oferowanych w Polsce. Dodatkowo domy w technologii skandynawskiej cechuje EKOLOGIA i ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ.
www.skandom.com.pl

Skandynawskie domy drewniane –  zdrowy dom dla zdrowego życia …

Zdrowe skandynawskie domy drewniane to budynki mieszkalne w których umiejętnie połączono trzy zasadnicze cele: energooszczędność, wpływ na zdrowie mieszkańców i ekologię. Właśnie taki budynek zapewnia skandynawska technologia budowy domów.

Chcesz zamieszkać w zdrowym domu dla zdrowego życia swojego i swojej rodziny ?

Chcesz aby Twój drewniany dom był wygodny i komfortowy, a zarazem przytulny ?

Chcesz aby Twój drewniany dom był zbudowany z solidnych materiałów, zapewniających długoterminowe użytkowanie ?

A ponadto aby ten wymarzony drewniany dom skandynawski nie był zbyt drogi ?

Zapraszamy !!! …. Wiemy jak to zrobić, spełnimy Twoje marzenia.

www.zdrohouse.pl

Firma Hebeldom to 15 lat doświadczenia w budownictwie szkieletowym zarówno na rynku Skandynawii, jak również Polski. W tym czasie wybudowaliśmy dziesiątki domów czym zyskaliśmy pozytywną opinię na rynku domów drewnianych. Aby podążyć za trendem i być bliżej
natury od 2015 roku przeszliśmy na otwarty dyfuzyjnie system STEICO. Przez to, że nasze domy są prefabrykowane na halach produkcyjnych czas montażu domu został skrócony do kilku dni przez co wprawia w zachwyt naszych klientów i ich rodziny, a przede wszystkim sąsiadów. Całkowity czas budowy z instalacjami do tzw. stanu deweloperskiego to maksymalnie 3 miesiące.

www.hebeldom.pl

Firma Handlowa Castor od 1995 roku zajmuje się projektowaniem i budową domów. W tym okresie zrealizowaliśmy ponad 2000 inwestycji – wśród nich domy drewniane, mieszkalne, jednorodzinne, szkieletowe i z bali, letniskowe i całoroczne. W naszym portfolio mamy domy mieszkalne – zarówno rekreacyjne jak i całoroczne, a także karczmy, gospody i ośrodki wczasowe. Realizujemy projekty domów pod wynajem, apartamentowców, domy mobilne i tzw. holenderskie.

Choć siedziba firmy znajduje się w Ostródzie, w województwie warmińsko-mazurskim, to zlecenia realizujemy na terenie całej Polski. Sukcesem i gwarancją naszego działania jest zespół wykwalifikowanych pracowników. To oni służą Państwu pomocą na każdym etapie prac – od wyboru projektu przez dobór rozwiązań technicznych aż po finalną realizację projektu.

www.castor.net.pl

 

Firma PPHU MULTIWOOD zajmuje się produkcją stolarki drewnianej od 2007 r. Założycielem firmy jest inż. Mariusz Kasprowski. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w dużych firmach produkcyjnych, stale wdrażamy nowe rozwiązania technologiczne i produkcyjne.

Podstawą naszej oferty są półfabrykaty drewniane jak listwy przeciwprężne, stopki meblowe oraz trumienne. Zajmujemy się także produkcją drzwi zewnętrznych oraz renowacją zabytkowej stolarki pod ochroną konserwatorską. W naszej ofercie znajdą Państwo również wszelkiego rodzaju konstrukcje drewniane w postaci domów letniskowych oraz całorocznych, wiat, drewutni, garaży, altan, zadaszeń, mebli ogrodowych, ogrodzeń. Wykonamy na Państwa indywidualne zamówienie listwy przypodłogowe, okiennice drewniane, meble domowe oraz wszelkie nietypowe zlecenia.

www.multiwood.pl

logo-color

Letniskowo

Letniskowo.pl to polska firma produkująca całoroczne domy mobilne oraz domy mobilne marki gremium JB Homes.

Założona w 2013 roku firma, realizuje projekty domów mobilnych w 16 krajach Europy.

Nasz potencjał budujemy na podstawie doświadczenia, wiedzy, zaangażowaniu całego zespołu oraz zaufaniu naszych partnerów.

www.letniskowo.pl